top of page

Avghi country house

Ve vesničce Spilia / Prefektuře Heraklion

Fotka ubytovani web.jpg

Tradiční dům, se nachází na kopci mezi palácem Knossos a městečkem Archanes, které je proslulé svou historií. Jen 7 km od Heraklionu, je ideálním místem pro dovolenou párů a rodin.
Milovníci vína a olivového oleje najdou v okolí vinařství, lisy a mlýny. Je to skvělý výchozí bod k prozkoumání celého ostrova.
Venkovský dům Avghi je plně zrekonstruovaná nemovitost původně postavená v roce 1977 Dimitriho otcem a pojmenovaná po jeho matce Avghi. Dříve to byl rodinný rekreační dům. Od roku 2014 je to rodinný dům Dimitrise a Georie, kteří bydlí také v domě nahoře se samostatným vchodem.

Byt pro hosty se nachází v přízemí nemovitosti a skládá se z plně vybavené kuchyně, ložnice s manželskou postelí a prostorné koupelny. Otevřená kuchyň / jídelna a obývací pokoj jsou útulné na směrem na východ. Dům je vybaven směsí moderního a starožitného nábytku v měkké a teplé barevné paletě, aby byl pobyt uvnitř pohodlný a relaxační. Kamenná podlaha a stěny dávají pocit starých časů a v létě udržují dům vždy chladný. Není třeba klimatizace.

wifi.png
signage.png
dog-walking (1).png
barbecue (1).png

Krásně navržená terakotová terasa poskytuje úžasný výhled na okolní kopce, zatímco spodní terasa má odlehlý a soukromý pocit, oba vybavené malým stolem a židlemi, kde si můžete vychutnat svůj šálek kávy nebo sklenku vína.
Na kamenné terase před hlavními dveřmi je velký dřevěný stůl vhodný pro rodinné jídlo a kamenné lavice k odpočinku. Vše určeno výhradně pro naše hosty!

Majitelé bydlí nahoře, takže tu budou vždy, aby Vám pomohli se vším, co byste mohli potřebovat.
Po příjezdu vás uvítají buď oni nebo my a provedeme vás bytem.
Příjedete pozdě, hladový a příliš unavení na nákupy? Nebojte se. Uvítá Vás balíček místních lahůdek aby jste si mohli připravit rychlou lehkou večeři a další den snídani. Parkování je přímo u domu. ​
Nákupy a taverny nejblíže ve Skalani 1,8 km, Archanes  4 km a na ulici Knossos v Heraklionu, kde jsou i každé úterý farmářské trhy.

Vzdálenosti z ubytování

  • Letiště Heraklion  9,5 km

  • Agia Pelagia 33 km   

  • Amoundara ( pláž  ) 17 km            

  • Paleokastro 25 km

  • Karteros nejbižší pláž 12 km

  • Knossos 2 km

  • Heraklion 10 km

Přidejte se k nám

Vítejte

Screenshot_20210402-125904_2.png
Screenshot_20210410-162634_2.png
Screenshot_20210410-162507_2.png
bottom of page