top of page
Image by Marita Mones
KRÉTA S NÁMI

Objevte a ochutnejte s námi pravou Krétu

Ja Santorini.jpg
O MNĚ

Milí přátelé, jsem Zuzana Hrdličková a ukážu Vám pravou Krétu aby jste si ji Vy mohli naplno a bezstarostně užít. Plnými doušky si užívám zdejší život, krásy ostrova a taky místní výborné produkty, kuchyni a západy slunce na pláži při pikniku.

Moje začátky? 

Už od dětství jsem s mamkou jezdila na výlety po Česku a v horách jsme opékali špekáčky. Když byla ta možnost, dostali jsme se za hranice všedních dnů do Bulharska a do východního Německa. Tenkrát to byla velká paráda :-) Tady začala má záliba v cestování, objevování a ochutnávání dobrot místních kuchyní

Po dokončení školy se mi naskytla možnost práce v zahraničí, ve Švýcarsku. Daleko od tepla domova, od rodiny a od přátel, vydala jsem se za prvním větším dobrodružstvím. Byla to lekce k nezaplacení a strávila jsem tam skoro 2 roky.

Po návratu do Česka jsem žila nějaký čas v Praze a pracovala pro zahraniční firmu, která pořádala odborná školení pro manažery. Měla jsem tak pracovně možnost procestovat skoro celý svět od Dominikánské republiky, přes Maledivy, až po Singapur. Svoboda, kterou mi tato práce poskytovala, vymýšlení různých zážitků po školení, jejich organizace, práce s lidmi a také krásný pocit na konci, když se vše povedlo a všichni byli z akce nadšení, mě moc bavila.

Mezitím, co jsem celá ta léta cestovala po světě, vždy se našel důvod proč se vrátit na Krétu. Ten důvod byl ON, můj současný partner. Řek, znáte to. Nešlo odolat :-) Celá ta léta nás to k sobě táhlo. A jednoho dne, jsem se ocitla tady. Věřte mi, začátky nebyly snadné. Jiný jazyk a hlavně písmo, jiné zvyky, jiný kraj, všechno jinak. Postupně jsem si tady vyšlapala tu svou cestičku, nasbírala zkušenosti v cestovním ruchu jako delegátka a pak přišla TA myšlenka projektu "KRÉTA S NÁMI"

Ja%20RM_edited.jpg
IMG_20201231_004308_edited.jpg

Promýšlela jsem ho a plánovala roky a až Vy sami jste mi začali psát na Instagram o rady a pomoc. To už jsem si řekla, teď a nebo nikdy a dala se do toho.

Začala jsem jezdit po ostrově, seznamovat se s novými lidmi, majiteli vil, apartmánů, studií a malých hotýlků a taky s místními farmáři a majiteli vinařství a olivových sadů. Pátrala v paměti, kde všude jsme byli na dobrém jídle, zkoušela nové chutě a zážitky. Objevovala neznámá zákoutí kolikrát až do noci, abych Vám mohla doporučit jen to, co jsem vyzkoušela na vlastní kůži a jazyk a Vy se už nemuseli o nic starat.

Budu moc ráda, když Vás budeme moci přivítat, s mnohými se opět vidět, tady u nás na Krétě, plné nádherných pláží, obklopených pohádkovou přírodou, dávnou historií a přátelskými lidmi. V zemi, kde se tak trochu zastavil čas a Vy budete moct zapomenout na starosti běžných dní a spolu si užívat bezstarostnou dovolenou, užít piknik na pláži nebo ochutnat olivový olej. 

Těšíme se na Vás a věřte, že všechno bude OK - Ola kala ;-)

Zuzana a náš rodinný tým

woman-traveler-with-backpack-hat-enjoying-view-ancient-city-sunset-side-ancient-city-antal

To jsme my 

Naše správná rodinka, která se nebojí pustit i do toho největšího dobrodružství.

Rádi by jste se na něco zeptali?

bottom of page