top of page

V letovisku Gournes / Prefektuře Heraklion

Blue Sky Beach

IMG_20210517_104614_edited.jpg
wifi.png
signage.png
dog-walking (1).png
barbecue (1).png

Malý, v roce 2021, zcela renovovaný aparthotel přímo na pláži v letovisku Gournes v prefektuře Heraklion.
Ubytovat se můžete  v pohodlných apartmánech pro až 5 osob nebo studiích pro 2 osoby s dětskou postýlkou. Součástí hotelu je i bazén pro dospělé s krásným pool barem a druhý menší bazén pro děti. Najdete tady i venkovní posezení v areálu hotelu, které můžete využít jak při snídani, tak při svačině nebo dívání se na velkoplošnou TV. Další venkovní posezení a bar, kde si můžete dát drink nebo občerstvení jako pizza, burger atd., je přímo na pláži.
V celém hotelu je k dispozici také WiFi, někdy nedosahne do zadních pokojů.

Všechny pokoje mají balkon s výhledem na moře nebo do zahrady a okolí a jsou vybaveny lednicí, rychlovarnou konvicí a stolem se židlemi k posezení. V apartmánech je kuchyňka k přípravě kávy, čaje a vařič, třeba k ohřevu párku nebo jednoduchého jídla. Součástí je vlastní koupelna se sprchovým koutem, WC a fénem. Ve studiích najdete vše jako v apartmánech jen bez možnosti vařiče. Na pokojích najdete i ručníky a osušky k použití pouze na pokojích. V okolí několik taveren, kaváren a minimarket. Ve vedlejším letovisku, kam se dostanete i pešky, větší výběr obchodů. Velký supermarket 10 minut pěšky.

Na písčité pláži jsou lehátka a slunečníky a pozvolný vstup do moře, což ocení hlavně rodiny s dětmi a starší cestovatelé.

Kolem hotelu je také dlouhá promenáda s tavernami a kavárnami a malým obchodem asi 50m od ubytování. Další nákupní možnosti 15 minut chůze a také vyhlášená cukrárna s výbornou zmrzlinou.

Ceny:

Lehátka u bazénu zdarma

Cena ubytování je bez snídaně, lze si snídaňové položky vybrat v menu na baru 

Lehátka na pláži 10€ za set, tj. 2 lehátka plus slunečník od 10-18 hodin

Klimatizace 5€/den

Trezor 3€/den

20€ příplatek za Late check out – možnost zůstat na pokoji déle do 18 hodin po domluvě i déle. Zalezí na obsazenosti hotelu

Pobytová daň státu 3€ za den a pokoj

Cena  pokoje závisí na typu studia/apartmánu, počtu osob a sezóně. Rádi Vám ji vypracujeme na základě Vašich potřeb a požadavků.

Vzdálenosti z ubytování

  • Letiště Heraklion 9 km                                        

  • Aquarium + dinosauria + planetárium 1 km        

  • Chersonissos 12 km rušnější letovisko               

  • Malia 22 km

  • Matala 76km

  • Knossos 18 km

  • Heraklion 15 km

Přidejte se k nám

Vítejte

IMG_20210506_124458_edited.jpg
IMG_20210517_104614_edited.jpg
IMG_20210608_195255_edited.jpg
bottom of page