top of page

Eleonas Village

V Zaros / Prefektuře Heraklion

s bazenem.jpg

je ideální prázdninová destinace pro ekoturistiku nebo agroturistiku a luxusní dovolenou.
Komplex Eleonas Country Village leží ve stínu bájné hory Psiloritis, nejvyšší hory Kréty.
Kameny vytesané místními řemeslníky ze kterých jsou postaveny nezávislé kamenné vilky, poskytují prostorné pokoje všech typů a pohodlné vybavení, které uspokojí potřeby moderního cestovatele. Všechny vilky mají soukromé terasy a balkony, které oceňují zejména ti, kteří mají rádi své soukromí a nabízejí krásný výhled na hory a krajinu.
Vesnice Eleonas je ideálním místem pro dovolenou pro ekoturistiku nebo agroturistiku, ale také pro cestovatele, kteří hledají kvalitní dovolenou. Zasazeno do velkolepé a dechberoucí scenérie, máte šanci užít si klid a pohodu při zkoušení si řady úžasných vnitřních i venkovních aktivit - nebo jinými slovy ekoturistiku na Krétě, jako je trekking, procházky po stezkách s mapou nebo GPS.

wifi.png
signage.png
dog-walking (1).png
barbecue (1).png

Vesnička Eleonas se nachází v oblasti Zaros, je opravdovou oázou pro každého návštěvníka, který touží po ekoturistice a venkovské dovolené v srdci přírody. Eleonas Country Village se rozkládá na svěžím svahu pokrytém olivovníky a obrovskými rohovníky. Je to malá vesnice zasazená do náruče krétské přírody, jen co by kamenem dohodil od známé vesnice Zaros odkud pochází voda kterou si můžete koupit a ochutnat v obchodě.
Aromatické byliny, rostliny a barevné květiny na každém kroku probudí všechny vaše smysly!

Na písčité pláži jsou lehátka a slunečníky a pozvolný vstup do moře, což ocení hlavně rodiny s dětmi a starší cestovatelé.

Kolem hotelu je také dlouhá promenáda s tavernami a kavárnami a malým obchodem asi 50m od ubytování. Další nákupní možnosti 15 minut chůze a také vyhlášená cukrárna s výbornou zmrzlinou.

Místo pro vaši dovolenou, pokud jste akční člověk a máte rádi pěší turistiku, cykloturistiku, horolezectví, přírodní stranu Kréty, pozorování ptáků, poznávání hor a pocit místní krétské rodinné pohostinnosti, nebo jen chcete-li si odpočinout celé hodiny ve vašem soukromém vyhřívaném bazénu nebo v bazénu pro dospělé, vychutnávejte si vzácnou a divokou krásu hory Psiloritis a poslouchejte zpěv ptáků.

Tento pohostinný rodinný hotel nabízí prostorné moderní venkovní zařízení a společné prostory, mimo jiné 2 bazény ve svěží zahradě, restauraci s místní kuchyní. S exkluzivními pokrmy. Bezplatný internet je k dispozici v areálu hotelu a parkování zdarma pro všechny hosty.

Vzdálenosti z ubytování

  • Letiště Heraklion 59 km                                        

  • Nejbližší pláž Timpaki 24 km                            

  • Agia Galini 37 km             

  • Faistos 30 km

  • Matala 28 km

  • Knossos 47 km

  • Rethymno 73 km

Ubytovani.jpg
Bazen.png
Pokoj.png
bottom of page