top of page

 Letovisko Ferma / Prefektura Agios Nikolaos

Apartmány Ferma

budova.png
wifi.png
signage.png
dog-walking (1).png
barbecue (1).png

Jedinečná lokalita jižní Kréty a vysoká kvalita za nízkou cenu. Apartmány Ferma je malý komplex 10 apartmánů a mezonetů, většina z nich s úžasným výhledem na moře, nedávno zrekonstruovaný v nádherné jihovýchodní Krétě, poblíž měst Ferma, Koutsounari, Makrigialos a Ierapetra. Tyto jednoduché a vkusně zařízené apartmány a mezonety se nacházejí v olivovém háji a na okraji výběžku, který je hned u moře a pláže Giorgaki.

Schodiště u apartmánů, které spíše není pro starší osoby a uplě malé děti, umožňuje hostům přístup na soukromou písečnou/oblázkovou zátoku Giorgakis, která je jedna z nejkrásnějších pláží východní Kréty s jemnými oblázky a skalami, které tvoří jeskyně. Uprostřed pláže je nízký kámen, který odděluje hlavní pláž od druhé malé pláže na západě.  Při sestupu na pláž můžete v jarních a podzimních měsících obdivovat potůček a velmi působivý vodopád vysoký 10 metrů, který má krásné barevné skály. Modrá barva Libyjského moře, krásná pláž, klid v kombinaci se slavnou krétskou pohostinností učiní vaši dovolenou nezapomenutelnou.

Všechny apartmány a mezonety jsou vybaveny klimatizací, WiFi a TV. Každý z nich má i lednici, kuchyňský kout s vařičem, nádobí, kávovar, varnou konvici a koupelnu se sprchou. Nekteré i toubu, toustovac a jiné. Vyjimečné umístění nabízí úžasné výhledy na moře, olivový háj a krasnou přírodu. Na přání možná i dětská postýlka.

Na písčité pláži jsou lehátka a slunečníky a pozvolný vstup do moře, což ocení hlavně rodiny s dětmi a starší cestovatelé.

Kolem hotelu je také dlouhá promenáda s tavernami a kavárnami a malým obchodem asi 50m od ubytování. Další nákupní možnosti 15 minut chůze a také vyhlášená cukrárna s výbornou zmrzlinou.

Vzdálenosti z ubytování

  • Letiště Heraklion 100 km                                        

  • Ierapetra 24 km        

  • Sitia ( letiště ) 46 km               

  • Makrigialos 14 km

  • Zakros 55 km

  • Pláž Vai 69 km

  • Toplou 60 km

vyhled gauc.png
manzelska loznice.png
kuchyne.png
bottom of page