top of page

Pláži v letovisku Amoundara / Prefektuře Heraklion

Havana Beach

Havana pokoj 5_edited.jpg
wifi.png
signage.png
dog-walking (1).png
barbecue (1).png

Čtyři úplně nové apartmány na pláži u moře v oblíbeném letovisku Amoundara velmi moderně a vkusně vybavené. Tři z nich jsou v přízemí s krytou terasou a druhý v prvním patře také s terasou a přímým vstupem k bazenu a na pláž. Všechny s výhledem na moře. Mají plně vybavenou kuchyň s lednicí, sporákem, varnou kanvicí a kávovarem. Najdete tam i pračku, klimatizaci v ceně a TV se satelitem. Uvnitř je ložnice s manželskou postelí a ve druhém pokoji rozkladací pohovka. V koupelně sprchový kout. Jsou vhodné pro až 3 dospělé  osoby, malé díte a miminko v postýlce.

Mezi apartmány a mořem je také venkovní bazén a bar patřící k nim, kde si můžete během dne dát občerstvení, kávu nebo drink. Bazén
je přes den přístupný i pro hosty z baru, po 20 hodině je jen pro Vás. K apartmánům patří také volejbalové hřiště  a možnost využití lekcí jógy, obojí za extra poplatek.

Výborné východisko k prozkoumání celého ostrova, protože apartmány leží přímo uprostřed Kréty na severní straně a nedaleko dálnice. V okolí najdete také potraviny, taverny, obchody.
Parkování přímo u apartmánů

Lehátka u bazénu a na pláži zdarma

Na písčité pláži jsou lehátka a slunečníky a pozvolný vstup do moře, což ocení hlavně rodiny s dětmi a starší cestovatelé.

Kolem hotelu je také dlouhá promenáda s tavernami a kavárnami a malým obchodem asi 50m od ubytování. Další nákupní možnosti 15 minut chůze a také vyhlášená cukrárna s výbornou zmrzlinou.

Vzdálenosti z ubytování

  • Letiště Heraklion 9 km                             

  • Benátské hradby v Heraklionu 6 km  

  • Rethymno 70 km

  • Chania 131 km

Přidejte se k nám

Vítejte

loznice.jpg
kuchyne 2.jpg
Havana venku_edited.jpg
bottom of page