top of page

Kapsaliana Village

 Vesnička Kapsaliana / Prefektuře Rethymno

kapsalinia uvodni.png
wifi.png
signage.png
dog-walking (1).png
barbecue (1).png

Inspirováni krásou přírody a moudrostí minulých časů, bylo vytvořeno jedinečné prázdninové letovisko, které definuje luxus a koncept dobrého života. Kombinuje inteligentní luxus s autentickými zážitky. Kapsaliana je průkopníkem současného trendu pro luxusní dovolenou typu Zpět k přírodě a k základům.

Ve skutečnosti je to skutečný příběh místa, které inspirovalo a formovalo jeho současnou podobu. Kdysi prosperující komunita 50 obyvatel se soustředila kolem prosperujícího olivového mlýna a nakonec i přesto byla vesnice opuštěna. Dokud ji architekt Myron Toupoyannis neobjevil, nezamiloval si a rozhodl se ji oživit. 

Hotel Kapsaliana je postaven v nadmořské výšce 260 metrů a leží v srdci jednoho z největších olivových hájů na ostrově. Čas se zde zastavil a nádheru krétské přírody spojuje s autentickým zážitkem ze života v kuriózní, pečlivě obnovené tradiční vesnici.

Na písčité pláži jsou lehátka a slunečníky a pozvolný vstup do moře, což ocení hlavně rodiny s dětmi a starší cestovatelé.

Kolem hotelu je také dlouhá promenáda s tavernami a kavárnami a malým obchodem asi 50m od ubytování. Další nákupní možnosti 15 minut chůze a také vyhlášená cukrárna s výbornou zmrzlinou.

Kasná krétská obloha, čistý vzduch a průzračné světlo byly zdrojem naší inspirace, jak dát pokojům a apartmá hotelu Kapsaliana Village jména hvězd a souhvězdí. Užijte si pobyt ve zrekonstruovaných autentických vesnických domech a prožijte nezapomenutelný zážitek na ostrově Kréta. Vítejte v hotelu Kapsaliana Village!

Vzdálenosti z ubytování

  • Letiště Heraklion 75 km                                        

  • Letiště Chania 85 km        

  • Klášter Arkadi 4 km               

  • Jezero Kournas 40 km

  • Spili 31 km

  • Plakias 48 km

  • Rethymno 18 km

pokoj.jpg
Bazen.jpg
Village.jpg
bottom of page