top of page

U vesničky Achlada / Prefektuře Heraklion

Mourtzanakis Eco hotel

eco_edited.jpg
wifi.png
signage.png
dog-walking (1).png
barbecue (1).png

Budete okouzleni okolní přírodou a 4 krásnými plážemi, které se nacházejí v okolí. Achlada je místo přesně pro ty kdo si chtějí užít klidnou dovolenou bez ruchu města a užít si krásu zdejší přírody a různých ECO turistických aktivit.
 
Ubytování je v 7 vilách 55 - 110 m2 velých, nedaleko hlavní budovy, kde se nachází jídelna, recepce a společenská místnost plná knih. Hned vedle ubytování také najdete ekologickou zahradu plnou zeleniny, která se používá v hotelové restauraci. Hotel je obklopen olivovým hájem poskytující příjemný stín v letních měsících. 
Všichni návštěvníci mohou využít jednoho dětského bazénu a jednoho bazénu pro dospělé.
Každá vila má ložnici, plně vybavenou koupelnu a kuchyň. I studia mají plně vybavenou kuchyň a koupelnu. Všechna mají také TV, WiFi a krb pro zimní období. Majitelé si dali hodně záležet, aby byl hotel vkusně vybavený a to pouze zařízením a materiály pocházejícími z Kréty.

Hotel má výbornou polohu k objevování celého ostrova, leží totiž ve středu Kréty v severní části. Dostanete se odsud pohodlně i po dálnici, jak do větších měst, tak do tradičních vesniček a krásným plážím.

Můžete očekávat nádherné okolí a kombinaci výhledů na moře i hory a výhled na tradiční vesnici Achlada, která určitě stojí za návštěvu a také olivové háje, které jsou všude kolem. Pan majitel Marcos a já, Vás velmi rádi uvítáme u duchu krétské pohostinnosti.
Parkovat můžete přímo u ubytování.
Možnost si zde dokoupit tradiční krétské snídaně na objednaní a po domluvě i večeři.


 

Na písčité pláži jsou lehátka a slunečníky a pozvolný vstup do moře, což ocení hlavně rodiny s dětmi a starší cestovatelé.

Kolem hotelu je také dlouhá promenáda s tavernami a kavárnami a malým obchodem asi 50m od ubytování. Další nákupní možnosti 15 minut chůze a také vyhlášená cukrárna s výbornou zmrzlinou.

Vzdálenosti z ubytování

  • Letiště Heraklion 23 km                                        

  • Heraklion město a přístav 19 km     

  • Rethymno 59 km            

  • Pláž Ligaria 6 km

  • Pláž Agia Pelagia 5 km

  • Knossos 30 km

  • Pláž Fylakes 4 km

  • Fodele 4 km

OBYVAK.png
VYHLED.png
loznice.png
bottom of page