top of page

Poznejte místní tradiční vína

Zveme Vás na nezapomenutelný zážitek v krásném prostředí rodinného vinařství nedaleko Heraklionu na Krétě! Užijte si výbornou ochutnávku hlavně tradičních krétských vín a objevte tajemství tohoto úžasného místa.

Toto rodinné vinařství Vám nabízí jedinečnou možnost ochutnat nejlepší vína Kréty. Vína jsou vyráběna s láskou a vášní, a to již několik generací. Zde Vás čeká nejen možnost ochutnat širokou škálu vín, ale také dozvědět se více o výrobě vína a historii tohoto vinařství a místa, kde se nachází.

Při návštěvě vinařství budete také moci prozkoumat jedinečnou krajinu Kréty. Vinice jsou obklopeny malebnou přírodou a horami a nabízí úchvatný výhled na oblast Peza, která je známá pěstováním vinných hroznů. Ve vinařství se budete cítit jako součást rodiny, a rádi Vám povíme i příběhy o zdejších tradicích a rodinné vášni pro víno.

Těšte se na jedinečný zážitek plný chutí a vůní. Zarezervujte si svou návštěvu vinařství na Krétě, vyberte si jeden ze dvou možných ochutnávkových balíčků a dopřejte si nezapomenutelný den strávený mezi vinohrady s vínem v ruce. Nebo spolu s vínem ochutnejte také krétské kulinářské speciality při pikniku,  ve stínu olivovníku . Těšíme se na Vás, abyste se stali součástí naších příběhů o víně a Krétě. Přijďte s námi objevit kouzlo krétských vín s tradiční rodinnou pohostinností!

Pro více informací nám prosím napište email.

1

+420734468221

+420734468221

IMG_2143_edited.jpg
IMG_2150_edited.jpg
IMG_3168_edited_edited.png
bottom of page