top of page

Would you like to experience something special in Crete? Are you celebrating a birthday, an anniversary or want to spend a beautiful evening together on the beach or in the vineyard?

Vyzkoušejte piknik na pláži  s vínem v ruce při západu slunce!

Představujeme Vám nezapomenutelný zážitek, který si můžete užít při pikniku na pláži na nádherné Krétě. Představte si, jak relaxujete na písečné pláži, zatímco se slunce pomalu skrývá za obzorem a vlny moře jemně hladí břeh.

Kréta je ostrovem s bohatou historií, nádhernou přírodou a okouzlujícím pobřežím. Kombinace slunečního tepla, azurového moře a okouzlujících pláží vytváří ideální kulisu pro romantický piknik na pláži. A co je lepšího než se posadit na příjemnou deku, otevřít lahodnou láhev vína nebo prosecca a ponořit se do atmosféry klidu a přírodní krásy?

Vychutnejte si piknik, který obsahují lahodné pochoutky a výběr kvalitních vín, aby se váš piknik stal opravdovým gastronomickým zážitkem. Užijte si kritsinia - tyčinky a další lahůdky, které si můžete donést Vy nebo Vám je necháme přivézt, které doplní bohaté chuťové dojmy z vybraného vína. Všechny naše produkty a vína jsou pečlivě vybrány a připraveny s láskou místními výrobci, abychom vám přinesli nejlepší piknikový zážitek.

Posaďte se na deku a polštář, podívejte se na krásný západ slunce a ponořte se do magie chvíle. S partnerem, rodinou nebo přáteli si můžete užívat relaxace a společnosti, zatímco vychutnáváte chutné jídlo a výběr vín, která podtrhnou krásu okamžiku.

Naše piknikové zážitky jsou k dispozici po celý rok, takže si můžete užít tento kouzelný okamžik na pláži v jakoukoli roční dobu. Nechte se unést melodií mořských vln, dotýkejte se hladkého písku a objevujte jedinečnou atmosféru Kréty.

Zarezervujte si svůj den a místo na pláži a zažijte nezapomenutelný piknik na pláži na Krétě. Uvolnění, radost a chvíle plné harmonie jsou jen kliknutí daleko. Přijďte s námi prožít piknikovou idylu na jedné z nejkrásnějších pláží v Řecku.

Těšíme se na vaši návštěvu a na to, že Vám poskytneme zážitek, který si budete pamatovat celý život.

 

Piknik na pláži na Krétě s vínem v ruce při západu slunce - zážitek, který Vám navždy zůstane v srdci.

Pro více informací, rezervaci termínu, pláže a detailů nám prosím napište email kliknutím 

Svatby a pikniky
piknik 3_edited.jpg
piknik 2_edited.jpg
piknik.JPG
  1. Obnova slibu: Chcete-li po letech oslavit Váš speciální milostný příběh, obnovte svůj svatební slib na nádherných místech Kréty. Pomůžeme Vám vytvořit intimní atmosféru, ve které můžete znovu slíbit svou lásku a oddanost.

  2. Civilní svatby: Pro ty, kteří hledají elegantní, romantickou nebo boho svatbu, právně platnou na Krétě i u Vás doma, máme širokou nabídku lokalit a možností. S naší pomocí bude Váš civilní obřad přesně takový, jak jste si představovali – krásný, bezstarostný a plný lásky ať už v kruhu rodiny a přátel nebo jen pro Vás dva.

  3. Náboženské svatby: Pro ty, kteří si přejí posvátný obřad, jsme připraveni uspořádat náboženskou svatbu dle Vašich představ. Spolupracujeme s místními kostely a duchovními, abychom zajistili, že Váš den bude plný duchovní hloubky, radosti a lásky.

 

                        Pro více informací, rezervaci termínu, místa obřadu a detailů nám prosím napište email kliknutím 

bottom of page